Delikanlim.Net Forum - Powered by vBulletin

4 sonu蓨an 1 ile 4 aras

Delikanlm.Net Dayanmas - Topeleven Dostluklar

琄celikle herkese Selamlar.
    Ben Kerem. Topeleven oyununu iyerindeki arkadalarla oynuyorum ve hesabm 5 level. 騽le yksek bi level de簨l ama iyerindekilerle olduk蓷 keyifli oluyor. Yalnz bi sorunum var. oyun beni farkl servera att蹥 i蓾n iyerindeki arkadalar ''arkadalarn ma蔮ar'' b闤mnde g顤emiyorum. haliyle teklif falanda g霵deremiyorum. oyunun token teklifler b闤mlerinden ise banlym. hi蓫ir teklifide yapamyorum. ama yine de oynamaya 蓷lyorum. iyi bi kadro kurmak istiyorum ama token sknts var.

y霵etimde izin verirse birbirimizi facebooktan arkada olarak ekleyelim ve birbirimize yardmc olalm. Delikanlm.Net Dayanmas.

benden st seviyede olan ve elinde kullanmad蹥 kendisine g顤e dk ama bana g顤e yksek oyuncular varsa bende onlar almak isterim. kovacaklarna hi蓼e簨lse birisinin iine yarar. tabi ayn ekilde bizde altsradaki arkadalarmza yardm edelim.

e簟r forumca bi birlik ve dayanma oluturursak hem oyun daha keyifli olur, hemde birbirimizi daha yakndan takip etmi oluruz.

benim face adresim aa蹥da. arkadalar beklerim. isteyen ekleyebilir. belki ayn serverlara denk geliriz.

Ziyaret蓾ler linkleri g顤emez. Kayt olmak i蓾n buraya tklayn.

Paylam i蓾n teekkrler {{DELIKANLIM}} - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Jan 2008
    Yer
    Berlin, Germany, Germany
    Blog Girileri
    1
    Guzel fikir elimizden geldikce yardimci olmaya calisiyoruz tek sorunumuz ban ve server olayi onlarda elden birsey gelmiyor. Sana token toplamanin bir yolunu s騽leyim madem banlisin tv reklamindan topla sezon icinde hic transfer yapma sezon basindan basina yap b騽lece bir sezonda baya token toplamis olursun belki arada bir video izleyerek toplaya bilirsin.

Gelelim senin konuya simdi ayni serverlere dusermiyiz belli degil ayni servere dusmek icin facebook arkadas ekleyerek olunmuyor oyunda bularak ekliyeceksinki ayni servere duseysin bide dusersen bile karsi taraftan oyuncu alamazsin alma imkanida yok g顤usmelerde var oda rast gele oluyor ve ordanda oyuncu almak cok zor cunku iyi oyuncular kimse satmak istemiyor. Alt seviyelerde baska yol varsa bilmiyorum ben oyunun en ust seviyedeyim ve hersey berbat alt ust biktircak kadar bir durum Ziyaret蓾ler linkleri g顤emez. Kayt olmak i蓾n buraya tklayn.

Yinede nordeus inat devam ediyoruz...

Facebook sayfamizda var onu begenip ordanda bir birlerinize destek ola bilirsiniz...
    Sevgili Gnlk (Liebes Tagebuch) Kisa Film

Gzel Bi Fikir.
    TOP ELEVEN DESTEK

Paylam i蓾n teekkrler {{DELIKANLIM}} - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Jan 2008
    Yer
    Berlin, Germany, Germany
    Blog Girileri
    1
    Buyurun benim facebook hesabim yalniz facebookda yardim etmiyorum sadece bu forumda ediyorum ama bilgi reklam vs face paylasiyorum eklemek isteyen buyursun.
    Ziyaret蓾ler linkleri g顤emez. Kayt olmak i蓾n buraya tklayn.
    Sevgili Gnlk (Liebes Tagebuch) Kisa Film