Delikanlim.Net Forum - Powered by vBulletin

4 sonutan 1 ile 4 aras

Delikanlm.Net Dayanmas - Topeleven Dostluklar

ncelikle herkese Selamlar.
    Ben Kerem. Topeleven oyununu iyerindeki arkadalarla oynuyorum ve hesabm 5 level. yle yksek bi level deil ama iyerindekilerle olduka keyifli oluyor. Yalnz bi sorunum var. oyun beni farkl servera att iin iyerindeki arkadalar ''arkadalarn malar'' blmnde gremiyorum. haliyle teklif falanda gnderemiyorum. oyunun token teklifler blmlerinden ise banlym. hibir teklifide yapamyorum. ama yine de oynamaya alyorum. iyi bi kadro kurmak istiyorum ama token sknts var.

ynetimde izin verirse birbirimizi facebooktan arkada olarak ekleyelim ve birbirimize yardmc olalm. Delikanlm.Net Dayanmas.

benden st seviyede olan ve elinde kullanmad kendisine gre dk ama bana gre yksek oyuncular varsa bende onlar almak isterim. kovacaklarna hideilse birisinin iine yarar. tabi ayn ekilde bizde altsradaki arkadalarmza yardm edelim.

eer forumca bi birlik ve dayanma oluturursak hem oyun daha keyifli olur, hemde birbirimizi daha yakndan takip etmi oluruz.

benim face adresim aada. arkadalar beklerim. isteyen ekleyebilir. belki ayn serverlara denk geliriz.

http://www.facebook.com/kerem.ilgin.71

Paylam iin teekkrler {{DELIKANLIM}} - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Jan 2008
    Yer
    Berlin, Germany, Germany
    Blog Girileri
    9
    Guzel fikir elimizden geldikce yardimci olmaya calisiyoruz tek sorunumuz ban ve server olayi onlarda elden birsey gelmiyor. Sana token toplamanin bir yolunu syleyim madem banlisin tv reklamindan topla sezon icinde hic transfer yapma sezon basindan basina yap bylece bir sezonda baya token toplamis olursun belki arada bir video izleyerek toplaya bilirsin.

Gelelim senin konuya simdi ayni serverlere dusermiyiz belli degil ayni servere dusmek icin facebook arkadas ekleyerek olunmuyor oyunda bularak ekliyeceksinki ayni servere duseysin bide dusersen bile karsi taraftan oyuncu alamazsin alma imkanida yok grusmelerde var oda rast gele oluyor ve ordanda oyuncu almak cok zor cunku iyi oyuncular kimse satmak istemiyor. Alt seviyelerde baska yol varsa bilmiyorum ben oyunun en ust seviyedeyim ve hersey berbat alt ust biktircak kadar bir durum

Yinede nordeus inat devam ediyoruz...

Facebook sayfamizda var onu begenip ordanda bir birlerinize destek ola bilirsiniz...

Gzel Bi Fikir.
    TOP ELEVEN DESTEK

Paylam iin teekkrler {{DELIKANLIM}} - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Jan 2008
    Yer
    Berlin, Germany, Germany
    Blog Girileri
    9
    Buyurun benim facebook hesabim yalniz facebookda yardim etmiyorum sadece bu forumda ediyorum ama bilgi reklam vs face paylasiyorum eklemek isteyen buyursun.
    http://www.facebook.com/KameramanMelik