Delikanlim.Net Forum - Powered by vBulletin

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Delikanlım.Net Dayanışması - Topeleven Dostlukları

Öncelikle herkese Selamlar.
    Ben Kerem. Topeleven oyununu işyerindeki arkadaşlarla oynuyorum ve hesabım 5 level. öyle yüksek bi level değil ama işyerindekilerle oldukça keyifli oluyor. Yalnız bi sorunum var. oyun beni farklı servera attığı için işyerindeki arkadaşları ''arkadaşların maçları'' bölümünde göremiyorum. haliyle teklif falanda gönderemiyorum. oyunun token teklifler bölümlerinden ise banlıyım. hiçbir teklifide yapamıyorum. ama yine de oynamaya çalışıyorum. iyi bi kadro kurmak istiyorum ama token sıkıntısı var.

yönetimde izin verirse birbirimizi facebooktan arkadaş olarak ekleyelim ve birbirimize yardımcı olalım. Delikanlım.Net Dayanışması.

benden üst seviyede olan ve elinde kullanmadığı kendisine göre düşük ama bana göre yüksek oyuncular varsa bende onları almak isterim. kovacaklarına hiçdeğilse birisinin işine yarar. tabi aynı şekilde bizde altsıradaki arkadaşlarımıza yardım edelim.

eğer forumca bi birlik ve dayanışma oluşturursak hem oyun daha keyifli olur, hemde birbirimizi daha yakından takip etmiş oluruz.

benim face adresim aşağıda. arkadaşları beklerim. isteyen ekleyebilir. belki aynı serverlara denk geliriz.

Ziyaretçiler linkleri göremez. Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Paylaşım için teşekkürler {{DELIKANLIM}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin, Germany, Germany
    Blog Girişleri
    1
    Guzel fikir elimizden geldikce yardimci olmaya calisiyoruz tek sorunumuz ban ve server olayi onlarda elden birsey gelmiyor. Sana token toplamanin bir yolunu söyleyim madem banlisin tv reklamindan topla sezon icinde hic transfer yapma sezon basindan basina yap böylece bir sezonda baya token toplamis olursun belki arada bir video izleyerek toplaya bilirsin.

Gelelim senin konuya simdi ayni serverlere dusermiyiz belli degil ayni servere dusmek icin facebook arkadas ekleyerek olunmuyor oyunda bularak ekliyeceksinki ayni servere duseysin bide dusersen bile karsi taraftan oyuncu alamazsin alma imkanida yok görusmelerde var oda rast gele oluyor ve ordanda oyuncu almak cok zor cunku iyi oyuncular kimse satmak istemiyor. Alt seviyelerde baska yol varsa bilmiyorum ben oyunun en ust seviyedeyim ve hersey berbat alt ust biktircak kadar bir durum Ziyaretçiler linkleri göremez. Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Yinede nordeus inat devam ediyoruz...

Facebook sayfamizda var onu begenip ordanda bir birlerinize destek ola bilirsiniz...
    Sevgili Günlük (Liebes Tagebuch) Kisa Film

Güzel Bi Fikir.
    TOP ELEVEN DESTEK

Paylaşım için teşekkürler {{DELIKANLIM}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin, Germany, Germany
    Blog Girişleri
    1
    Buyurun benim facebook hesabim yalniz facebookda yardim etmiyorum sadece bu forumda ediyorum ama bilgi reklam vs face paylasiyorum eklemek isteyen buyursun.
    Ziyaretçiler linkleri göremez. Kayıt olmak için buraya tıklayın.
    Sevgili Günlük (Liebes Tagebuch) Kisa Film