PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZeYNa 'Ya Soruyoruz...

KoKaiN
09-28-2008, 02:53 AM
SORU 1= Gerçek adını öğenebilir miyiz (söylemeyebilirsiniz) ve tabii neden bu nicki seçtiniz ?

SORU 2= Doğum Tarihiniz, Nerelisiniz ? Medeni durumunuz? Bekarsanız sevgiliniz var mı ? Evliyseniz çocuğunuz var mı? Kaçtane? Cinsiyetleri ne? Yaşları Nedir ?

SORU 3= Öğrenci misiniz ? Ya da çalışıyormusunuz ? Mesleğiniz hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?

SORU 4= Delikanlim.Net ile nasıl tanıştınız? Nasıl üye oldunuz?

SORU 5= Hangi takımlısınız ?

SORU 6= Bize biraz kendinizi anlatır mısınız?

SORU 7= Zamanınızı nasıl geçirirsiniz, hobileriniz nedir ?

SORU 8=Gelecek için planlarınız var mı? Herşeyi akışınamı bırakırsınız? Varsa ne gibi planlarınız var ?

SORU 9= Yaşadığınız şehri anlatır mısınız bize?

SORU 10= Delikanlim.Net/forumdan dan beklentileriniz nedir ? Burada sizi mutlu edecek ve üzecek şeyler neler ?

SORU 11= En beğendiğiniz ve en çalışkan dediğiniz Forumcu kim?

SORU 12= En sabırlı forumcu sizce kim? Neden?

SORU 13= En sevdiğiniz forumcu kim? Neden?

SORU 14=Evlilik hakkında neler düşünüyorsunuz ?

SORU 15=Sevdiğiniz müzik türü, sevdiğiniz sanatçı kim ve sevdiğiniz şarkılar hangileri ?

SORU 16=Karşı cinste önem verdiğiniz şeyler neler, ilişkilerinizde ne ararsınız, ne beklersiniz, bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli olan şeyler sizce nelerdir ?

SORU 17= Sizce Aşk Nedir ? İlk görüşte aşka inanır mısınız ?

SORU 18= Mutfağa girer misiniz ? Yemek Yapmayı severmisiniz ? Sevdiğiniz yemek ne?

SORU 19= Sizi En çok kızdıran şey nedir ? Sinirli misiniz ?

SORU 20= Forumumuzda kalıcı olmanızın nedeni ?

Soru 21=Başınızdan geçen komik olay veya rezil oldum eyvah dediğiniz bir olay varsa anlatır mısınız ?

SORU 22=Elinizde Bir Bant olsa kimin ağzını bantlardınız ?

SORU 23= Forumumuzda en sevdiğiniz bölüm ve ilginizi en çok çeken bölüm neresi ? Neden?

SORU 24= Forumumuz için yapılmasını istediğin yada eksik gördüğün bir bölüm varmı ?

SORU 25= Delikanlim.Net/Forumu seviyorum çünkü ?

SORU 26= Son olarak sen kendine soru sorsan ne sorardın ?

SON SÖZ’ün yada söylemek istediğin birşey varmı ?

ZeYNa
09-28-2008, 03:09 AM
yaben sorulari hic sevmem özel hayatimla ilgili KoKaiN :(

ZeYNa
09-28-2008, 04:25 AM
offffffffffffff yazdim cevapladim bir baktimm nikim düsmüs sifremi girdim donduumm ben oynamiyorum :( :(

isily
09-28-2008, 04:29 AM
offffffffffffff yazdim cevapladim bir baktimm nikim düsmüs sifremi girdim donduumm ben oynamiyorum :( :(

Gecmis olsun, aynisi bazen bendede oluyor ama tekrar giris yaptigimda yazdiklarim duruyor. Acaba neden boyle oldu? :icon_scratch:

ZeYNa
09-28-2008, 04:31 AM
evet bendede duruyodu yazdiklarim bazen ama dondu sayfa bu sefer yaa 1 saattir yaziyom olacak ismi kafayi yedim::( Destan gibide döktürmüstüm kisa öz gecmisimi:)

isily
09-28-2008, 04:35 AM

Az once bu mesajinizi gormustum, sonra konuya tekrar mesaj attiginizi gorunce bir hevesle ''sorulari cevaplamis, konuya gireyimde okuyayim'' diye ama kotu bir surprizle karsilastim(: Saglik olsun diyelim :892804:

ZeYNa
09-28-2008, 04:40 AM
:) Off sorma ya neyse bi ara kafam sakinken bos vaktimde yine bir deneme yaparim artik:) iyi uykular sana yagmur ben suyumu icip niyetimi edip uyuyayim biraz yoksa ögleye kalkamam yarin:)

isily
09-28-2008, 04:42 AM
:) Off sorma ya neyse bi ara kafam sakinken bos vaktimde yine bir deneme yaparim artik:) iyi uykular sana yagmur ben suyumu icip niyetimi edip uyuyayim biraz yoksa ögleye kalkamam yarin:)

Olur, sagolasin sanada iyi uykular. Allah rahatlik versin.
Allah kabul etsin :892804:

NisaN
09-28-2008, 09:16 PM
Kahretsin hic bunu dusunmedim))))))HaLLediyorum simdi bu sorunu nickler cok erken dusuyo sureyi uzatmam Lazim))))

{{DELIKANLIM}}
09-28-2008, 10:17 PM
aynen dusur söylecekdim unutum bunu bi ara bu sorulari cözmek icin yukseltmistim sende indirmisin neyse halletde sorunlar bitsin :)

NisaN
09-28-2008, 10:19 PM
Hallettim))Yaa cok bekliyorlar cevaplarken))Hizlanin biraz hizlanin )))2000 e aldim yine en iyisi boyle dursun)

{{DELIKANLIM}}
09-28-2008, 10:21 PM
eskisi nekadarsa öyle birak cok kalmasin oke hizlanmak icin hizlanamiyorlar ne yapalim :)

ShiLa
09-29-2008, 09:41 AM
ZeYNa SoruLari cevaplasan diyorum:)
Seni cok Merak ediyoruz:)

ZeYNa
09-29-2008, 11:21 AM
az catlayin hahaha bir kere cevapladim büyük ugraslar sonucu ama düstüm deli oldum yazmiom catlaiyn az haha:D

ShiLa
09-29-2008, 12:45 PM
ZeYNa cok Kötüsün:D
Bizde hemen cevapladik ama:)
Hadi bekliyoz bi an önce cevapla yoksa Fena Olur:)

ZeYNa
10-01-2008, 02:25 AM
ya valla kafayi yiycem ne bu Nisan hani düzeltmistin ya:( yine yazdim yazdim nikim düsmüs bosa gitti ya olmaz böyle birsey:(

ZeYNa
10-01-2008, 02:58 AM
SORU 1= Gerçek adını öğenebilir miyiz (söylemeyebilirsiniz) ve tabii neden bu nicki seçtiniz ?

gercek adimi cogu bilir burda tanidiklarimin ama buraya yazmak istemiyorum nikime gelince bir arkadasim yakistirmisti bana o gün bügün kullaniyorum. severek..

SORU 2= Doğum Tarihiniz, Nerelisiniz ? Medeni durumunuz? Bekarsanız sevgiliniz var mı ? Evliyseniz çocuğunuz var mı? Kaçtane? Cinsiyetleri ne? Yaşları Nedir ?

18.10..istanbul dogumluyum aslen karadenizliyim sevgilim var yok:P

SORU 3= Öğrenci misiniz ? Ya da çalışıyormusunuz ? Mesleğiniz hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?

Calisiyorum..spor salonunda ..

SORU 4= Delikanlim.Net ile nasıl tanıştınız? Nasıl üye oldunuz?

baska bir sitede linki vardi girdim birdahada cikamadim :)

SORU 5= Hangi takımlısınız ?

Tabiki BESikTAS..

SORU 6= Bize biraz kendinizi anlatır mısınız?

sinirli bir yapiya sahip bir okadarda yufka yürekli cabuk aglayan cabukta gülen biriyimdir.

SORU 7= Zamanınızı nasıl geçirirsiniz, hobileriniz nedir ?

zamanimi evimde gecirmeyi severim.gezmekten fazl hoslanmam hobilerim müzik spor.

SORU 8=Gelecek için planlarınız var mı? Herşeyi akışınamı bırakırsınız? Varsa ne gibi planlarınız var ?

hayati akisina birakmaktan yanayim yarin ne olacagini kim bilebilirki? Sabaha cikmaya garantimiz varmi. amacsizda yasanmaz tabiki.

SORU 9= Yaşadığınız şehri anlatır mısınız bize?

soguk bir ülkenin soguk ama sirin bir sehri.

SORU 10= Delikanlim.Net/forumdan dan beklentileriniz nedir ? Burada sizi mutlu edecek ve üzecek şeyler neler ?

beklentilerim dahada iyiye gitmesi insallah samimi dostluklar mutlu eder.. yapmacik dostluklar mutsuz.

SORU 11 En sevdiginiz forumcu kim ve en caliskan ?

hepsi güzel ve caliskan insanlar ayrim yapamam..

SORU 12= En sabırlı forumcu sizce kim? Neden?

Nuriye ve guluz sabirli gibime geliyor sebep bilmiyorum hislerim.

SORU 13= En sevdiğiniz forumcu kim? Neden?

hepsini seviyorum ayrim yapamam.

SORU 14=Evlilik hakkında neler düşünüyorsunuz ?

saygi sevgi hosgörü. ilgi.

SORU 15=Sevdiğiniz müzik türü, sevdiğiniz sanatçı kim ve sevdiğiniz şarkılar hangileri ?

slow baslica olmak üzre kulagima his gelen her tür müzik dinleirim sevdigim sanatcilar baha rafet el roman yildiz tilbe niran ünsan ve daha cok saymakla bitmez:) sevdigim sarkilara heleki hic girmeiym sabah olur:)

SORU 16=Karşı cinste önem verdiğiniz şeyler neler, ilişkilerinizde ne ararsınız, ne beklersiniz, bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli olan şeyler sizce nelerdir ?

Sevgi saygi hosgörü ilgi yalansiz bir beraberlik.

SORU 17= Sizce Aşk Nedir ? İlk görüşte aşka inanır mısınız ?

zaaflarinizin oldugunu ortaya cikarir kabullenmektir hasrettir acidir heycandir.saclardan baslayip topuklarda biten bir sezintidir kesiftir. ilk görüste aska inanmam.

SORU 18= Mutfağa girer misiniz ? Yemek Yapmayı severmisiniz ? Sevdiğiniz yemek ne?

mutfaga girmekmi aslaaaaa...!! dermisim :) mutfaga 12 yasinda bir girdim birdahada cikamadim:) severim yemek yapmayi sevdiklerime yemek ***irmeyi dahada severim..sevdigim yemege gelince bilmem yemek secmem fazla galiba.

SORU 19= Sizi En çok kızdıran şey nedir ? Sinirli misiniz ?

Yalan iki yüzlülük be beklemek bekletilmek. sinirli ne demek tam bir ***kopat:)

SORU 20= Forumumuzda kalıcı olmanızın nedeni ?

güzel dostluklar paylasimlar.

Soru 21=Başınızdan geçen komik olay veya rezil oldum eyvah dediğiniz bir olay varsa anlatır mısınız ?

düsmüstüm merdivenlerden paldir küldür kapalicarsida istanbulda hem agladim acidan hemde gülme krizine girdim etrafimdakilere bakmamaya calisarak tabiki:)Cok varda anlatirsam yine düsecek nikim ozaman iste balkondan atlarim bu sefer :(

SORU 22=Elinizde Bir Bant olsa kimin ağzını bantlardınız ?

Bazen ciddi söylüyorum bunu ((KENDiMiN :)))

SORU 23= Forumumuzda en sevdiğiniz bölüm ve ilginizi en çok çeken bölüm neresi ? Neden?

siir bölümü islamiyt bölümü oyuncucafe ve geyik aslinda her bölümünü seviyorum tabiki.

SORU 24= Forumumuz için yapılmasını istediğin yada eksik gördüğün bir bölüm varmı ?

eksiklik görmüyorum .

SORU 25= Delikanlim.Net/Forumu seviyorum çünkü ?

seviyorum cünki delikanli insanlarin bulusma noktasi güzel dostluklarin bulusma noktasi (istisnalar olabilir tabiki)

SORU 26= Son olarak sen kendine soru sorsan ne sorardın ?

acaba düstünmü yine ZeYNA :D Yazdiklarin bosa gittimi ZeYNa :D

SON SÖZ’ün yada söylemek istediğin birşey varmı ?

Tesekkür ederim soruyu soran arkadasima az daha kisa olsaydida bende defalarca yazma zorunda kalmasaydim cok daha iyi olacakti ama düse kalka bir hal oldum ya:( Bu sefer oldu galiba cok sükür:)

ShiLa
10-01-2008, 09:35 AM
Sükür Olmus ZeYNa :)
Seni tadigima sevindim:)

ShiLa
10-01-2008, 09:39 AM
hangi yil dogdugunu yazmamissin:)

ZeYNa
10-01-2008, 11:52 AM
18 yasindan kücük oldugumu nihat görüp forumdan atmasin diye yazmadim yasmin :D anmada meraklisin kiz senin gibi meraktan catlayan cok buda benim inat ettigim nokta iste :D Catlayin :D

ShiLa
10-01-2008, 12:36 PM
ZeYNa yok valla merakdan deil ben biliyomki yasini:)
yani merak eden vardir ondan diyom:D

yazar_027
10-01-2008, 02:22 PM
Seni tanımak güzel Zeyna
Çok şükür cevaplandı sorular :)

Neyse bidahaki soruları Word'a koplayıp orda hazırlarsın
sonrada buraya yapıştırırsın.
Böylelikle tekrar tekrar cevaplamak zorunda kalmazsın :)

{{DELIKANLIM}}
10-01-2008, 03:23 PM
word gerek yok yollamadan evel yazdiklarinizi isaretleyin yani kopyalayin ha sag tikladimda kopya yok demeyin strg+c tusuna tiklayin kopyalar sonra gönderin bisey oldumu ya***tirirsiniz :)

ErsinMeric
10-01-2008, 03:52 PM
seni tanıdığımıza sevindik zeyna :D umarım kalıcı olursun :D bu arada ben ersin tanısalımmı ::D

ErsinMeric
10-01-2008, 03:54 PM
yasmin zeynanın yasını sormussun kız nickinden belli değilmi yası mitoolojik bi kahramanla aynı devirde yasamıs ben hep diom sana zeyna zeusla akraba herkülle arkadas die burdan anlayın kac yasında oldugunu :)

{{DELIKANLIM}}
10-01-2008, 04:03 PM
ersin onuda demeye gerek yok zeyna yada hera ikisi gercekden bunun karakteri anlatiyor kackerede dedim zaten yakistigi icinde almis yada aynisi oldugu icin birgun hera gecmisi okudum merakdan geldim chate herayla konustum gercekden aynimis karakterleri :) yasina gelince bu hic yasamadiki yasini bilesin :)

ZeYNa
10-01-2008, 04:20 PM
saol yazar_027 sizleri tanimakta cok güzel ersinmeric gicigi biliyosun 18 yasindan kücük oldumu kiskanma :D bak beni kac yildir taniyo nihat niklerimin özellilkerini aynen tasidigiminda farkinda. hera nikini coolboy nikli cok eski bir arkadasim bana bulmustu sen bu nicki tasiyacak kisisin demisti :) ve sonra bir ara baska nik arayisina girmistim dj muamiz bana monalisa yada zeyna sana yakisir diyip bu nikide o bulmustu ve bu iki niki yillardir kullaniyorum severek ve isteyerek :)

ZeYNa
10-01-2008, 04:23 PM
KESKE YANLIZLIGIM KADAR YANIMDA OLSAYDIN! KESKE YANLIZLIGIMLA PAYLASTIGIMI SENINLE PAYLASSAYDIM! KESKE SENIN ADIN YANLIZLIK OLSAYDI VE BEN HEP YANLIZ KALSAYDIM!!!

ZeYNa
10-01-2008, 04:24 PM
bu arada nihat bu son sorulari cevaplama girisimim yine olmasaydi balkondan atlamayi düsünüyodum :/ ne bu ya az uzatin su nick düsme süresini valla 4. denemede ancak basarabildim oda sorularin cevaplarini kisa keserek yoksa ooo daha yazacaklarim coktuda:)kisa öz gecmisimi bayagi bir kisa kesmek zorunda kaldim sayenizde :D

ZeYNa
10-01-2008, 04:25 PM
Offfff yine ayni yaziyi iki kez yollamisim iyimi :))))))))))))))

{{DELIKANLIM}}
10-01-2008, 04:47 PM
yaz yaz isterse iki gun sursun ama yollamadan yani cevaplamadan evel stg+c yap kopyala sonra cevapla baktin olmuyor kopyalamisin zaten einfugen yap yolla :)

ZeYNa
10-01-2008, 06:24 PM
nihat akilli adamsin vesselam bunu ben niye düsünemedim defalarca yazdim yazdim gitti yazdiklarim güme bende kendimi akilli sanardim ya :D

NisaN
10-01-2008, 07:21 PM
Bos Durani Allah sevmezmis)Devam edelim)

1. En çok neye kızarsın?

2. Eski sevgilinle arkadaş kalırmısın?

3. Annene bir sor bakalım sen nasıl bir evlatsın...?

4. Hayat ta en cok neye deger verirsin?

5. Hayatta çok pişman olduğun birşey oldu mu? Varsa nedir?

6. Hiç hıçkırırcasına, çok ağladığın birşey oldu mu?

7. Beğenmediğin bir yanın var mı?

8. Fobilerin varmi?

9. Kaç kere aşık oldun ve hayatımın aşkını buldum dediğinde yanıldığın oldu mu? (çok özel değilse tabi)

10. Kendinde eksin gördüğün bi taraf var mı?

11. Cok karamsar olduğun durumlarda ne yaparsın ve nasıl kendini avutursun??

12. Insanlarla dostluk kurarken neler ararsın?

13. Sana göre hayatın amacı nedir?

14. Çabuk pes eden birimisin? yoksa savasirmisin?

15. Sence sırf ailen mutlu olsun diye gelecekten, hayattan, hayallerden taviz verilirmi?

16. Hayatta başarmak istediklerini bir sıraya koyarsan 1. sırada ne olur?

ErsinMeric
10-01-2008, 07:22 PM
en cok nihata kızyor nisan ben biliom :Dilk sorunun cevabı benden olsun zeyna teyzem yerine:)

ZeYNa
10-01-2008, 11:46 PM
ooo nisan ben daha öbür sorularin shokunu atlatamadim sen naptin kiz:) neyse bi ara cevaplamaya calisicam kopyayida ögrendim nasil olsa nihattan düssemde korkum yok artik :D

KoKaiN
10-02-2008, 12:18 AM
Cevaplar icin Tskler ZeYNa . Seni tanimak Guzell..

ZeYNa
10-02-2008, 12:24 AM
Bos Durani Allah sevmezmis)Devam edelim)

1. En çok neye kızarsın?

yalana. bekletilmeye ...

2. Eski sevgilinle arkadaş kalırmısın?

kalirim heralde.

sorma imkanim yok ama inatciligima cok kizardi cocukkende cok inatciydim cünki:)

4. Hayat ta en cok neye deger verirsin?
Aileme..

5. Hayatta çok pişman olduğun birşey oldu mu? Varsa nedir?

hayir olmadi..***man olacagim birseyi yapmam kirk kere düsünür bir kere yaparim.

6. Hiç hıçkırırcasına, çok ağladığın birşey oldu mu?

oo hemde cokk cabuk aglarim bir cizgi film bile beni aglatabilir hergün haberleri izlemis olsam aglarim mesela yada filmlerde bir söz bir bakis bile beni aglatmaya yeter:) ama en cok hayatimin en büyük varligi olan ozamanlar annemi kaybettigimde agladim.

7. Beğenmediğin bir yanın var mı?

inatciligim.,ama bazen begenmiyorum bazende cok ise yariyo:)

8. Fobilerin varmi?

evet var yükseklik fobim..ve yilanlarr iygg tv de görsem bile ciglik atarim.

9. Kaç kere aşık oldun ve hayatımın aşkını buldum dediğinde yanıldığın oldu mu? (çok özel değilse tabi)

özel ama:)

10. Kendinde eksin gördüğün bi taraf var mı?

insanlara cabuk güvenir inanirim bu benim eksikligim bana göre..

11. Cok karamsar olduğun durumlarda ne yaparsın ve nasıl kendini avutursun??

düsünmemeye calissamda.düsünür kendi kendimi yerim malesef.

12. Insanlarla dostluk kurarken neler ararsın?

yalansiz saygili bir dostluk.

saglikli kimseye muhtac olmadan kula kulluk etmeden.iyi bir kul olmak.hic ölmeyecek gibi calismak yarin ölecek gibi ibadet edebilmek.(keske yapabilsek)

14. Çabuk pes eden birimisin? yoksa savasirmisin?

Kesinlikle pes etmem dogru bildigim konuda yolda sonuna kadar savasirim.

15. Sence sırf ailen mutlu olsun diye gelecekten, hayattan, hayallerden taviz verilirmi?

verilir verdimde.

16. Hayatta başarmak istediklerini bir sıraya koyarsan 1. sırada ne olur?[/

daha cok ilim daha cok bilgi ve bildiklerimi baskalariyla paylasabilmek.

GuLuZ
10-02-2008, 10:01 PM

saglikli kimseye muhtac olmadan kula kulluk etmeden.iyi bir kul olmak.hic ölmeyecek gibi calismak yarin ölecek gibi ibadet edebilmek.(keske yapabilsek)

Cok guzel anlatmissin Ama bazi seyleri yabmak biz iNsanlarin ellinde :892804:Seni tanimak Guzeldi Tskler :418825:

MeLtem
10-03-2008, 02:00 AM

sorma imkanim yok ama inatciligima cok kizardi cocukkende cok inatciydim cünki:)

Ayni ben ya nabcas biz bu inatciLigimizLa hi :) Seni az cok taniyorum ama daha iyi tanidim :D PayLasim icin tskLer..

ZeYNa
10-03-2008, 02:29 AM
:) meltem napalim can cikmayinca huy cikmiyo:) ben tsk ederim GuLuZ KokaiN Ve Meltem sizleri tanimakta güzel.

NisaN
10-09-2008, 09:56 PM
1. Gitmek zorunda kalsan nereye giderdin?

2. Gidecegin yerde Kimin olmasini isterdin?

3. Bitecegini Bildigin bir seye baslarmiydin?

4. Göründüğün gibimisin?

5. Hayattaki sloganın nedir?

6. En sevdiğin erdem nedir?

7. Hayatta yaptığın en büyük çilginlik?

8. Olmazsa olmaz dedigi tutkulari varmi?

9. Hayatında tekrar yaşamak istediği bir dönem var mı? Varsa paylasirmisin?

10. Senin için bu dünyayı yakarım diyen biri oldumu?

11. Sevebileceğin insanda ne nitelikler ararsın?

12. Seni en çok ne güldürür..?

13. En çabuk ne ağlatır..?

14. Hiç iftiraya uğradınmı uğradıysan o an neler hissettin?

15. Cokmu Terlettim :D

ZeYNa
10-13-2008, 02:17 AM
1. Gitmek zorunda kalsan nereye giderdin?

bilmiyorum düsünmedim.

2. Gidecegin yerde Kimin olmasini isterdin?

yapayanliz olmak isterdim belkide.

3. Bitecegini Bildigin bir seye baslarmiydin?

o anki ruh durumuma bagli heralde bilmiyorum..

4. Göründüğün gibimisin?

evet herzaman.

5. Hayattaki sloganın nedir?

dogruluk.

6. En sevdiğin erdem nedir?

sabir.erdemin basi dildir dilde yozlasma kirlenme olduysa vay halmize.

7. Hayatta yaptığın en büyük çilginlik?

yapmadim büyük bir cilginlik.

8. Olmazsa olmaz dedigi tutkulari varmi?

en büyük tutkum ailem olmazsa olmazlarim.

9. Hayatında tekrar yaşamak istediği bir dönem var mı? Varsa paylasirmisin?

cocuklugum.cünki doyasiya yasayamadim.

10. Senin için bu dünyayı yakarım diyen biri oldumu?

evet oldu.

11. Sevebileceğin insanda ne nitelikler ararsın?

dürüstluk acik sözlülük yalansiz karsisindakine deger verebilecek biri.

12. Seni en çok ne güldürür..?

cabuk güler cabukta aglayan biri olarak neyin en cok güldürecegini bilmiyorum:)

13. En çabuk ne ağlatır..?

cok kücük birsey icinde cok cabuk aglarim. ama sehit haberleri beni en cabuk aglatan haber..

14. Hiç iftiraya uğradınmı uğradıysan o an neler hissettin?

ugramadim sükür rabbime Allahim öyle insanlardan sakinsin.

15. Cokmu Terlettim :D

yooo terlemedim :D

NuRiYe
11-20-2008, 12:22 PM
Real hayattada forumdaki gibimisin?

Ölmek üzere olsan yapacağın en büyük çılgınlık ne olurdu?

Sence arkadaş ve dost arasındaki en belirgin fark nedir?

Yaşamından üç önemli olayı çıkar deseler çıkaracagın anıların hangisi olurdu?

Hayatında En Zor Verdiğin Karar?

Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer?

Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?

GORKEM
06-25-2009, 01:02 AM
Sorular Ahiretten mi :)

ErsinMeric
07-05-2009, 07:15 PM
evet görkem nuriye ile nisan sorgu meleği biz öldük sorguya cekilioz :)