PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asilsoy'un Günlüğü

asilsoy
09-16-2008, 08:06 AM
Selamun Aleykum.
Yıllardır forumdayım günlüğü ilk kez fark ettim.:)Olsun bu günden sonra yazarım artık.Efendim ben 17 yaşında bi çocuğum.Desemde inanmayın.Çoğu beni böle tanır kanaldan.(delikanlım)Aslında 2 kızım var.Elif ve beyza.Nur salkımlarım.:)
Asıl mesleğim ressamlık.İstanbulda yaşıyorum.Yaşamak denirse:)
Hepsi birden olmaz.Birazda başka zaman yazayım.Merak ettiğiniz her soruya cevap vermeye çalışırım.Matematik sormayın anlamam:)

yazar_027
09-17-2008, 04:49 AM
Selamun Aleykum.
Yıllardır forumdayım günlüğü ilk kez fark ettim.:)Olsun bu günden sonra yazarım artık.Efendim ben 17 yaşında bi çocuğum.Desemde inanmayın.Çoğu beni böle tanır kanaldan.(delikanlım)Aslında 2 kızım var.Elif ve beyza.Nur salkımlarım.:)
Asıl mesleğim ressamlık.İstanbulda yaşıyorum.Yaşamak denirse:)
Hepsi birden olmaz.Birazda başka zaman yazayım.Merak ettiğiniz her soruya cevap vermeye çalışırım.Matematik sormayın anlamam:)

Ne güzel giriş yapmışsın günlüğe :)
Sen yaz günlüğünü biz takipteyiz :)

asilsoy
09-17-2008, 07:49 AM
Mira & Nisa kurban annelerine.Korhan da annesinin kuzusu:) günlük devam edecek.sislerden gelen istek üzerine.

asilsoy
09-17-2008, 08:03 AM
arkadaşlar rüyamda tan sağtürkten bale dersi aldım.:)
garip ama gerçek.resmen bale yapıyom ya:)

yazar_027
09-17-2008, 07:22 PM
arkadaşlar rüyamda tan sağtürkten bale dersi aldım.:)
garip ama gerçek.resmen bale yapıyom ya:)

Sen en iyisi hiç uyuma:haha:

asilsoy
09-18-2008, 08:13 AM
Dün akşam teravih namazında en son rekat yanlış kılındı::) Hocada bi insan değilmi? Yağmurlar altında kıldık.Hatta dolu yağıyodu.
Bu arada bayram tatili 9 gün olup resmileşti.Hadi hayırlısı.Bekle beni istanbul.:)

asilsoy
09-19-2008, 08:03 AM
Bugün fırça yedim müdürümden.neymiş 2 tane girişi işlememişim.Nen nolcak alt tarafı 2 tane 6 şar milyarlık kayıt işlenmemiş.Sanki adam öldürdük.Ne müdürler varya.Bide başımda bu sıralar 2 dene stajyer var.rahat vermiyolar.Sanki yakın koruma gibi ha bire tepemdeler.Bi gidinde işimizi yapalım dimi.Bu gidişle varya ben o stajyerlere stajını yedircem o olacak:)

asilsoy
09-19-2008, 08:10 AM
ALLahIma o muduru fururum ha kemritin janisi ne oLmuj yanijime sen iki tane 6 miLyardan cok degerLisin :):):)
He bu starjerLere sen bisi yapmassan ben yapajam kafamI cok bozuorLar he :264258::264258::264258:
Oy ben oLem emi kemritin janisi kiymetLi insan....
Cix sen ölme kıyamam:) E müdür olmuşya ondandır zaar. İlk gelen stajyeri ağlatmıştım zamanında.Staj defterini eksik yazmış.Kendi elleriyle ağlaya ağlaya yırtmıştı kızcağaz.Bunlarada böle bişey düşünmüyo değilim:)

asilsoy
09-24-2008, 04:59 PM
bugün stajyerlerin birini mezun ettim.Kurtuldum.Sarıldık ağlaştık koklaştık:)Duygusal anlar yaşattık kendimize.Kimbilir bir daha nerde karşılaşırız.Kız kulesindemi emirgandamı bilinmez.:)Kısmet

asilsoy
09-25-2008, 08:07 AM
bellimi olur canının kermiti:) hayal ediyom belki gerçek oluy:)

SeVGiSeLi
09-25-2008, 10:22 AM
Asilsoy abi ben bu kanalı sana tavsiye eden şahıs nasılsın? Bende uzunzamandır ilk kez giriyom siteye form bugün dikkatimi çekti biliyon mu 3 yılı geçti giriyom bu siteye yeni gördüm formu yuh bana demi :).Ama seni gördüğüme çok sevindim.Bakıyorumda herkez çok sevmiş seni tabi sen sevilmeyecek birimisin abilerin bitanesi.Bende bu gün üye oldum forma seni gördüm oldum.

asilsoy
09-25-2008, 11:00 AM
Asilsoy abi ben bu kanalı sana tavsiye eden şahıs nasılsın? Bende uzunzamandır ilk kez giriyom siteye form bugün dikkatimi çekti biliyon mu 3 yılı geçti giriyom bu siteye yeni gördüm formu yuh bana demi :).Ama seni gördüğüme çok sevindim.Bakıyorumda herkez çok sevmiş seni tabi sen sevilmeyecek birimisin abilerin bitanesi.Bende bu gün üye oldum forma seni gördüm oldum.
Estagfurullah kardeş.Bana bu kanalı tavsiye eden hatırladığım kadarıyla adı güzel kendi güzel olan meryemdi.Sen omusun bilmiyom ama yazdıkların için canı gönülden tşk ederim.

SeVGiSeLi
09-25-2008, 11:18 AM
Abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aşk olsun kanala gelmiyom diye nikimi de benide unutmuşun.Ben oyum ama bu isim kısmını değiştirirmisin.

asilsoy
09-25-2008, 11:22 AM
Niye bu yaşlı abini yoruyosun:) Artık hafızam zayıfladı.Hadi sen hatırlat bari:)veya ipucu ver:)Harbicesohbet yapalım ne dersin:)

SeVGiSeLi
09-25-2008, 11:26 AM
Olmaz o niki kullanmak istemiyom sebebini sana anlatırdım ama burda olmaz.Birileriyle dertleşmeye o kadar ihtiyacım varki bu sıralar.:(

asilsoy
09-25-2008, 11:47 AM
Yine yoğun duygulardayız kardeşim demek:)
her daim ne aman istersen
yeterki senin gönlün rahat etsin

SeVGiSeLi
09-25-2008, 01:12 PM
Sorma ya bu kez çok kötüyüm.Dertleşecek kimsem yok delirmek üzereyim.

asilsoy
09-25-2008, 01:20 PM
Sorma ya bu kez çok kötüyüm.Dertleşecek kimsem yok delirmek üzereyim.
Bi daha duymiyim o lafı.Ne demek delirmek.Sen başkalarını delirt.

SeVGiSeLi
09-25-2008, 01:23 PM
Abi bildiğin gibi değil ya burda rahat yazamıyom bu formda özel msj nasıl atılıyor?

asilsoy
09-25-2008, 01:25 PM
aslında bende yeniyim .onu bende bilmiyom.Öğrendiğim an sölicem sana.

asilsoy
10-09-2008, 12:02 PM
2 gün önce atm den banka hesabıma para yatırmıştım.Normalde bir gün içinde hesaba geçerdi.Ama zarfın içine başka dekont koydum yanlışlıkla galiba.Hesabıma geçmedi para hala.Acaba benim paralar başka yeremi uçtu.Tabi kızla para yatırırsan böle olur.Aklımı karıştırdı:)

ReiS
10-09-2008, 02:28 PM
Bugün fırça yedim müdürümden.neymiş 2 tane girişi işlememişim.Nen nolcak alt tarafı 2 tane 6 şar milyarlık kayıt işlenmemiş.Sanki adam öldürdük.Ne müdürler varya.Bide başımda bu sıralar 2 dene stajyer var.rahat vermiyolar.Sanki yakın koruma gibi ha bire tepemdeler.Bi gidinde işimizi yapalım dimi.Bu gidişle varya ben o stajyerlere stajını yedircem o olacak:)

He he he zamanla alişırsın.Ben 26 sene cektim bu müdürlerden sen gene iyisin ben yardimcisiydim bi düşün işte:))))))3e536t5

asilsoy
10-09-2008, 02:32 PM
Sorma abim benim müdürüm bide bayan üstelik:) Bu arada hulyanın selamı var:)