PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zeyno ´Ya Soruyoruz..

NisaN
06-06-2008, 03:17 PM
SORU 1= Gerçek adını öğenebilir miyiz (söylemeyebilirsiniz) ve tabii neden bu nicki seçtiniz ?

SORU 2= Doğum Tarihiniz, Nerelisiniz ? Medeni durumunuz? Bekarsanız sevgiliniz var mı ? Evliyseniz çocuğunuz var mı? Kaçtane? Cinsiyetleri ne? Yaşları Nedir ?

SORU 3= Öğrenci misiniz ? Ya da çalışıyormusunuz ? Mesleğiniz hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?

SORU 4= Delikanlim.Net ile nasıl tanıştınız? Nasıl üye oldunuz?

SORU 5= Hangi takımlısınız ?

SORU 6= Bize biraz kendinizi anlatır mısınız?

SORU 7= Zamanınızı nasıl geçirirsiniz, hobileriniz nedir ?

SORU 8=Gelecek için planlarınız var mı? Herşeyi akışınamı bırakırsınız? Varsa ne gibi planlarınız var ?

SORU 9= Yaşadığınız şehri anlatır mısınız bize?

SORU 10= Delikanlim.Net/forumdan dan beklentileriniz nedir ? Burada sizi mutlu edecek ve üzecek şeyler neler ?

SORU 11= En beğendiğiniz ve en çalışkan dediğiniz Forumcu kim?

SORU 12= En sabırlı forumcu sizce kim? Neden?

SORU 13= En sevdiğiniz forumcu kim? Neden?

SORU 14=Evlilik hakkında neler düşünüyorsunuz ?

SORU 15=Sevdiğiniz müzik türü, sevdiğiniz sanatçı kim ve sevdiğiniz şarkılar hangileri ?

SORU 16=Karşı cinste önem verdiğiniz şeyler neler, ilişkilerinizde ne ararsınız, ne beklersiniz, bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli olan şeyler sizce nelerdir ?

SORU 17= Sizce Aşk Nedir ? İlk görüşte aşka inanır mısınız ?

SORU 18= Mutfağa girer misiniz ? Yemek Yapmayı severmisiniz ? Sevdiğiniz yemek ne?

SORU 19= Sizi En çok kızdıran şey nedir ? Sinirli misiniz ?

SORU 20= Forumumuzda kalıcı olmanızın nedeni ?

Soru 21=Başınızdan geçen komik olay veya rezil oldum eyvah dediğiniz bir olay varsa anlatır mısınız ?

SORU 22=Elinizde Bir Bant olsa kimin ağzını bantlardınız ?

SORU 23= Forumumuzda en sevdiğiniz bölüm ve ilginizi en çok çeken bölüm neresi ? Neden?

SORU 24= Forumumuz için yapılmasını istediğin yada eksik gördüğün bir bölüm varmı ?

SORU 25= Delikanlim.Net/Forumu seviyorum çünkü ?

SORU 26= Son olarak sen kendine soru sorsan ne sorardın ?

SON SÖZ’ün yada söylemek istediğin birşey varmı ?

zeyno
06-06-2008, 06:48 PM
SORU 1= Gerçek adını öğenebilir miyiz (söylemeyebilirsiniz) ve tabii neden bu nicki seçtiniz ?

gercek adım zeynep

SORU 2= Doğum Tarihiniz, Nerelisiniz ? Medeni durumunuz? Bekarsanız sevgiliniz var mı ? Evliyseniz çocuğunuz var mı? Kaçtane? Cinsiyetleri ne? Yaşları Nedi

doğum tarihim 19.05.1985 samsunluyum evliyim.cocuk yok

SORU 3= Öğrenci misiniz ? Ya da çalışıyormusunuz ? Mesleğiniz hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?

kuran kursunda yaz derslerı verıyorum.

SORU 4= Delikanlim.Net ile nasıl tanıştınız? Nasıl üye oldunuz?

internette gezerken tanıştım ve cok begendım.cunku içinde ne ararsa buluyo insan ve uyelerın arasındakı sıcak dialoglar yazdıkları msj dan bellı oluyodu.bu delikanlim'ın diğerlerınden cok farklı oldugunu gosterıyodu bana gore.ve hemen uye olmaya karar verdim.

SORU 5= Hangi takımlısınız ?

tabikiii cimbommm

SORU 6= Bize biraz kendinizi anlatır mısınız?

ben cok duygusal arkadaşlık ve dostluga cok onem veren esprılı yardımsever inandığı uğrunda mucadele etmeye calışan bırıyım.

SORU 7= Zamanınızı nasıl geçirirsiniz, hobileriniz nedir ?

delikanlim la tanıştığımdan beri genellıkle intrnette vakıt gecirıyorum.onun dışında şiir okumak, dinlemek,kitap okumak müzik dinlemekle ilgileniyorum. arkadslarımla gezıp eglenırım.

SORU 8=Gelecek için planlarınız var mı? Herşeyi akışınamı bırakırsınız? Varsa ne gibi planlarınız var ?

evet var.işimi cok iyi yapıp daha iyi yerlere gelmek.ve eger nasib olursa bir yaz kur'an kursu acmak resmi olarak kendime ait.bunu cok istiyorum.

SORU 9= Yaşadığınız şehri anlatır mısınız bize?
ben samsunluyum ve bana göre karadenizin incisi diyebilrim.yeşiiliğe maviye doyuyo insan burda.eskiye göre cok gelişmiş bir şehirde yaşıyoruz.karadenizin gözbebeği samsun.

SORU 10= Delikanlim.Net/forumdan dan beklentileriniz nedir ? Burada sizi mutlu edecek ve üzecek şeyler neler ?

kalıcı dostluklar ve burda sadece eglenmek için degil hem eglenip hemde kendime birseyler katmak istiyorum.bu forum uyeleri cok sıcak ve samimi saygılı birdiğerine karsi o yuzden uzulecegim bir sebep olmaz diye düşünüyorum.

SORU 11= En beğendiğiniz ve en çalışkan dediğiniz Forumcu kim?

bence bir değil bi kac tane meryemce nisan meltem yazar_027 serserilerin kralı nuriye

U 12= En sabırlı forumcu sizce kim? Neden?

bu soruyu cvp veremem cunku daha yenıyım aranızda herkes hakkında fikir yurutecek kadar tanımıyorum. kusura bakmayın

SORU 13= En sevdiğiniz forumcu kim? Neden?

akrep34 cok yakın arkadasim kendisi

SORU 14=Evlilik hakkında neler düşünüyorsunuz ?

evlilik sadece dısardan gorunduğu gıbı karıkoca ilişkisi değil bence.esler oncelıkle bırbırıyle cok ıyı arkads olabılmelı.eger evlıysem bence en yakn arkadsım sırdasım eşim olmalı.onunla her derdımı ama herseyı paylasabılmelıyım.resmıyet olmamalı.

SORU 15=Sevdiğiniz müzik türü, sevdiğiniz sanatçı kim ve sevdiğiniz şarkılar hangileri ?

ilk olarak sunu belırteyım kulaga hoş gelen beynı yormayan her muzık turunu severek dınlerım.ama hayranı olduğum sanatcılar mahsun kırmızıgul,cengiz kurtoğlu,gokhan özen,ismail yk bunların tum sarkılarını sevıyorum.

SORU 16=Karşı cinste önem verdiğiniz şeyler neler, ilişkilerinizde ne ararsınız, ne beklersiniz, bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli olan şeyler sizce nelerdir?

öncelıkle samımıyet içtenlik doğallık yanı benı etkılemek için rol yapmamalı oldugu gıbı olmalı.sonra sevgı dolu yuregı olması lazım.bana gereken zamanı ayırmayı bılmelı.işi ve ozel hayatını dengede tutmalı.ilişkilerde bana gore en gereklı olan sey iletişim kopukluğu.çiftler bırbırlerını yakından tanımalı mesela bırı daha leb demeden diğerı leblebıyı anlamalı.yanı onun ne istdıgını bılmelı.boyle olan ılışkılerde hıç bıı sorun olmaz.etrafımda ornekler mevcut.

SORU 17= Sizce Aşk Nedir ? İlk görüşte aşka inanır mısınız ?

bence ask cok farklı yerı gelır hayatını toz pembe eder.yerı gelır senı en mutsuz ınsanı eder.ilk goruste aska ınanırım.onu gorduğunde yuregın işte bu bu benım aradığım demelı cunku yuregın asla yanılmaz.yuruyusu bıle yetmelı bence.

SORU 18= Mutfağa girer misiniz ? Yemek Yapmayı severmisiniz ? Sevdiğiniz yemek ne?

evt gırerım.yemek yapmayı cok everım.ozellıkle zeytınyaglı dolma severım.

SORU 19= Sizi En çok kızdıran şey nedir ? Sinirli misiniz ?

benı hayatta kızdırıp sınır eden tek olay kıbırlı burnu buyuk ınsanlara tahammulum olmaz.bunun dışında asla sınırlı oldugumu kımse goremez.zatn ailem bıle cok sakın oldugumu bunu nasıl basardığımı sorar hep.

SORU 20= Forumumuzda kalıcı olmanızın nedeni ?

cok eglenıyorum eglenırkende ogrenıyorum.

Soru 21=Başınızdan geçen komik olay veya rezil oldum eyvah dediğiniz bir olay varsa anlatır mısınız ?

incir agacından duşmuştum.buna cok gulmuşumdur hep.

SORU 22=Elinizde Bir Bant olsa kimin ağzını bantlardınız ?

kımsenın yaa.herkes ozgur bence

SORU 23= Forumumuzda en sevdiğiniz bölüm ve ilginizi en çok çeken bölüm neresi ? Neden?

şiirler anketler bayanlar bolumu islamıyet.

SORU 24= Forumumuz için yapılmasını istediğin yada eksik gördüğün bir bölüm varmı ?

bayanlar bolumunde bence el işi modellerı de eklenırse cok guzel olur var ama kısıtlı.ayrı bı baslık yapılmalı dıye dusunuyorum.

SORU 25= Delikanlim.Net/Forumuseviyorum çünkü?
cunku forum değil aile gıbı bana gore

SORU 26= Son olarak sen kendine soru sorsan ne sorardın ?

delikanlim.fm dınlıyomusun begenıyomusun derdım.cvp evt evt

SON SÖZ’ün yada söylemek istediğin birşey varmı ?

evt.buraya uye olarak cok ıyı bi iş yapmışım dıyorum.ve tum uyelere bastada forum yetkılerıne tşk ler bıze boyle bı ortam hazırladıkları için umarım uye sayımız artmaya devam eder.cok tşk arkadsım ropörtaj için.

NisaN
06-06-2008, 07:43 PM
CevapLar icin cok tesekkurler zeyno :)Devami gelicek..

zeyno
06-06-2008, 07:46 PM
ben tşk ederim cnm vakıt ayırdığın için emegıne sağlık.

akrep34
06-07-2008, 12:31 PM
emegınıze saglıkk guzell olmuss

yazar_027
06-07-2008, 12:42 PM
Seni tanımak güzel Zeyno Teşekkürler cevaplar için Çok güzeller

SerseriLerin_KraLi
06-07-2008, 06:04 PM
Senii Tanimakk Cok Guzeldii Zeyno ablasii..!! Gercektenn Hepsinii tek tek okudumm ve YorumLarin Birer Harika idiLerr

eyvaLLah..!! Dostumm

MeLtem
06-08-2008, 12:47 PM
seni tanimakda guzeL zeyno umarim hep bizimLe kaLirsin canim :öpmek

zeyno
06-08-2008, 01:05 PM
HEPINIZE TŞK EDERIM ARAKADSLAR SIZI COK SEVIYORUM.

NuRiYe
06-08-2008, 02:22 PM
Bir Kac soruda benden gelsin :)

1. En çok neye kızarsın?

2. Eski sevgilinle arkadaş kalırmısın?

3. Annene bir sor bakalım sen nasıl bir evlatsın...?

4. Hayat ta en cok neye deger verirsin?

5. Hayatta çok pişman olduğun birşey oldu mu? Varsa nedir?

6. Hiç hıçkırırcasına, çok ağladığın birşey oldu mu?

7. Beğenmediğin bir yanın var mı?

8. Fobilerin varmi?

9. Kaç kere aşık oldun ve hayatımın aşkını buldum dediğinde yanıldığın oldu mu? (çok özel değilse tabi)

10. Kendinde eksin gördüğün bi taraf var mı?

11. Cok karamsar olduğun durumlarda ne yaparsın ve nasıl kendini avutursun??

12. Insanlarla dostluk kurarken neler ararsın?

13. Sana göre hayatın amacı nedir?

14. Çabuk pes eden birimisin? yoksa savasirmisin?

15. Sence sırf ailen mutlu olsun diye gelecekten, hayattan, hayallerden taviz verilirmi?

16. Hayatta başarmak istediklerini bir sıraya koyarsan 1. sırada ne olur?

akrep34
06-08-2008, 10:38 PM
TSler zeyno cnm

zeyno
07-11-2008, 09:56 AM
1. En çok neye kızarsın?

cvp 1)sevdığım kişinin ilgisizliğine

2. Eski sevgilinle arkadaş kalırmısın?

cvp2 asla kalmam cok sacma bence

3. Annene bir sor bakalım sen nasıl bir evlatsın...?

cvp3 annem suan evde degıl

4. Hayat ta en cok neye deger verirsin?

cvp4 aileme ve svdıklerıme

5. Hayatta çok pişman olduğun birşey oldu mu? Varsa nedir?

cvp5 yasadıklarımdan asla pışman olmadım ıyı veya kotu onlar benı ben yapan seyler.yanlışlarım olduysa bıle bana sadece artı katmıştır olgunlasmak için hayata karsı dık durmak için.

6. Hiç hıçkırırcasına, çok ağladığın birşey oldu mu?

evt oldu ama ozel bısey anlatamam

7. Beğenmediğin bir yanın var mı?

evt herkesı kendım gıbı sanmam

8. Fobilerin varmı?

evt yukseklık ,trafık,deprem

9. Kaç kere aşık oldun ve hayatımın aşkını buldum dediğinde yanıldığın oldu mu? (çok özel değilse tabi)

2kere oldum.suanda hayatımın askıyla bırlıkteyım cok sukur. onu cok sevıyorum.bılıyorumkı oda benı .

evt bırazcık gamsızım bu huyumu herkes sınır oluyo mılletın dert dedığı seyler bana gore dert olmuyoo bazennn mıllet delı oluyo bana .

11. Cok karamsar olduğun durumlarda ne yaparsın ve nasıl kendini avutursun??

bole durumda tek sey yaparım oturur kuranı kerım okurum benı sadece bu rahatlatırr.arkdslar bunu gercekten sızede tavsıye ederım sakın ukalalık olarak almayın ama en ıyı terapı oluyo ınsana.

12. Insanlarla dostluk kurarken neler ararsın?

ben dostum için hasta olmayı dusunurken o benım için canını verebılmelı.ole herkese dostum demem.zaten hayatımda dostum dedığım ıkı kız arkadsım ve bı karsı cınsten kankam varr.yanı 3 kısı.bılırımkı onlar benı benden bıle ıyı tanır.

13. Sana göre hayatın amacı nedir?

bu hayatın tek amacı var ımtıhan dunyası burası.asıl mutluluk ahırette olur inşallah.tek amacımız bu .inşallah bu ımtıhanı layıkı ile verırız.

14. Çabuk pes eden birimisin? yoksa savasirmisin?

asla pes etmem.bı seyı yapıcaksam veya bıseyı ıstıyosam mucadele ederım sonuna kadar.gercı cesaret ınsanı bazen zafere bazende olume gotururmuş ama olsun.karıncanın dedığı gıbı varamasamda o yolda olölürüm:418825:

15. Sence sırf ailen mutlu olsun diye gelecekten, hayattan, hayallerden taviz verilirmi?

bazen ole bı durum olurkı ıkı arada kalırsın. kısıye gore degısır yaa.net bı cvp veremıcem buna .

16. Hayatta başarmak istediklerini bir sıraya koyarsan 1. sırada ne olur?

sevdığım ınsanla guzel bı yuvada huzurlu ve mutlu yasamak

tsk sorular için canım :):418825:

yazar_027
07-11-2008, 11:39 AM

evt bırazcık gamsızım bu huyumu herkes sınır oluyo mılletın dert dedığı seyler bana gore dert olmuyoo bazennn mıllet delı oluyo bana .

Ohhh ne dert var ne tasa :D

Teşekkür ediyoruz Zeyno güzel cevaplar

zeyno
07-11-2008, 12:27 PM
Ohhh ne dert var ne tasa :D

Teşekkür ediyoruz Zeyno güzel cevaplar
yazar pek ole denemez sadece benım dert olarak gordugum seylerle mıletınkı farklı yaaa ondan eqf3q

akrep34
07-11-2008, 03:39 PM
hımm guzel xcvplarr

zeyno
07-11-2008, 04:18 PM
yaaaaaaaa
baksennnnnn

SerseriLerin_KraLi
07-17-2008, 04:29 PM
Hayat çok güzel, ama bir de _____ olmasaydı... (boşluğu tamamlayabilirmisin?)
Delikanlim.Net/Forum Sana NeLer verdi?

Günlük hayatta en sık kullandığın kelime hangisidr ?
Hayatın Neresindesin sana Göre ?
Sence en büyük acı nedir?
Kendinden 2-3 yaş küçük biriyle evlenir miydin?
Kin tutar mısın? yoksa kolay bağışlayanlardan mısın?
Hayatında Vazgecmeyipde Vazgeçmek Zorunda Kaldığın Birşey Varmı ?
Karşı Cinse karsi Duygularını Nasıl Anlatırsın ve karsi cinsin Sana Birşeyler Hissettiğini Nasıl Anlarsın ?

Kendini 5 yiL Sonrasi icin nasiL bir yerde hayaL Ediyorsun?(HayaL etmedin se simdi basLayabiLirsin hayaLe):)
Hayatinda Bu yasa geLene Kadar Birini sevipte söyLeyemedigin oLdumu?Kisacasi hic pLatonik Ask Yasain mi?
Günde hergün Yaptıgın belli 10 şey nedir ?
Bu SoruLar sordugum icin Bana cokmu Kizdin :)?
Sen yukardaki soruLara cevap vereene kadar burasi soruyla doLmaz insallah sende icinden cikiLmaz bir röportajin icinde kaLmassin)

zeyno
07-18-2008, 09:05 PM
Hayat çok güzel, ama bir de _____ olmasaydı... (boşluğu tamamlayabilirmisin?)

ayrılık olmasaydı.

Delikanlim.Net/Forum Sana NeLer verdi?

cok ozel bırını ve sizlerii cnm.

Günlük hayatta en sık kullandığın kelime hangisidr ?

uyuz kelimesi

Hayatın Neresindesin sana Göre ?

cok basındayım.

Sence en büyük acı nedir?

hayatta kımsesiz kalmak tek basına yalnız olmak.

Kendinden 2-3 yaş küçük biriyle evlenir miydin?

hayırr

Kin tutar mısın? yoksa kolay bağışlayanlardan mısın?

duruma gore degışır ama genelde kolay unuturumm.

Hayatında Vazgecmeyipde Vazgeçmek Zorunda Kaldığın Birşey Varmı ?

henuz hayırr.

Karşı Cinse karsi Duygularını Nasıl Anlatırsın ve karsi cinsin Sana Birşeyler Hissettiğini Nasıl Anlarsın ?

ya benım anlatmama gerek kalmaz cunku hemen gozlerım benı ele verır.yakınlarım bunu cok ıyı bılır.bakıslarım bellı eder hemennn.karsı tarafınkını ise bana karsı yaptıgı davranışlardan anlarımm.

Kendini 5 yiL Sonrasi icin nasiL bir yerde hayaL Ediyorsun?(HayaL etmedin se simdi basLayabiLirsin hayaLe):)

eşimle cok mutlu huzur dolu bı yuvada olmak hayalım.omur boyu.ve ahıret hayatındada

Hayatinda Bu yasa geLene Kadar Birini sevipte söyLeyemedigin oLdumu?Kisacasi hic pLatonik Ask Yasain mi?

evt.ama ozaman ben kucuktum 13 yasındaydım ve o buyuktu benden benımle ılgılenmesınden cok hoşlanırdım.tabı o bana bı abı gıbı ılgı gosterırdı ben bunu sonra buyuyunce anladımm.cocukluk iştee.zaten neredeyse butun kızlarda vardır bu olayy kendılerınden buyuk bırını begenmee yanıı.

Günde hergün Yaptıgın belli 10 şey nedir ?

kahvaltı,intrnet,kuran okumak,msj atmak,tv izlemek,cıceklerımle ılgılenmek,temızlık yapamk,yegenımle oyun oynamak,kızlarla muhabbet etmekk.

Bu SoruLar sordugum icin Bana cokmu Kizdin :)?

aslaa canım

Sen yukardaki soruLara cevap vereene kadar burasi soruyla doLmaz insallah sende icinden cikiLmaz bir röportajin icinde kaLmassin)

bu guzel soruların için cok tsk ler serserı kardesım saolasınn.

akrep34
07-18-2008, 11:05 PM
tskler cvplar cın :)

SerseriLerin_KraLi
07-22-2008, 01:32 PM
Seniide yakindan Tanimaktaa Guzeldi Canim Kardesimm.. CvpLarin Gercektenn SuperLerdii...!!

ajanx
09-19-2008, 12:07 PM

evet var.işimi cok iyi yapıp daha iyi yerlere gelmek.ve eger nasib olursa bir yaz kur'an kursu acmak resmi olarak kendime ait.bunu cok istiyorum.

HELAL SANA

NisaN
10-09-2008, 10:17 PM
Televizyon yapımcısı olsan yapmak istediğin program ne olurdu ?
Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedeni?
Tarihte yasasaydin kim olmak istersin?
Karsi cinsin tipine,kiLosuna Boyuna önem verirmisin?
Takintin varmi?Varsa Nedir?
Forumda Tanismak istedigin ama tanismak icin cesaret edemedigin biri varmi?Varsa kim?
Forumda su konu eksik dedigin bir konu varmi?Varsa Nedir?
Yöneticilerden memnunmusun?EksikLeri varmi?Varsa nelerdir?
Burada olmaktan memnunmusun?

NuRiYe
11-20-2008, 12:23 PM
Real hayattada forumdaki gibimisin?

Ölmek üzere olsan yapacağın en büyük çılgınlık ne olurdu?

Sence arkadaş ve dost arasındaki en belirgin fark nedir?

Yaşamından üç önemli olayı çıkar deseler çıkaracagın anıların hangisi olurdu?

Hayatında En Zor Verdiğin Karar?

Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer?

Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?