PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ··¤(`×[¤ YaGMuR'un gunlugu ¤]×´)¤··

isily
05-28-2008, 03:05 PM
Merhaba Sevgili Gunluk,
''Ben kolay kolay herkese ole sevgili felan demem onun icin degerimi bil'' diyerek gunlugume yazmaya basliyorum -yazmayi pek beceremem aslinda, onun icin okuyacak olan arkadaslar okumadan once bir kez daha dusunun yoksa canınız sıkılır, benden soylemesi(: -
ee gunlukcum, nasilsin? neler yapiyosun? cevap bekliyorum bak senden boyle duvarla konusuyomusum gb oluyor yoksa :p
Ben anlatayim sonra sira sana gelecek tamam? :892804:
Bugun neler yaptigimla baslayayim,
Sabah kalktim okula geldim, halada okuldayim maalesef :492148:
ama iyim bugun yaf, keyfim yerinde.. 2 yildir gorusmedigim bi arkadasla gorustum inan bi cocuk gb sevindim(:
beni uzen tek sey GuLeR'in actigi konuda Sago'nun ismi olmamasiydi :p
yaf Sagosuz anket olurmuymus hic(:
Uzulecegim tek sey o olsun demi ama :)
Iste boyle gunlukcum gecinip gidiyoruz, okulda eve gitmenin hayallerini kurup zamanin gecmesini bekliyoruz....
Neyse gunlukcum yazimi burada bitireyim cok uzattim sanirim(:
belki gunun ilerleyen saatlerinde olmadi yarin oda olmadi obur gun bilemedin baska bir gun elbet birgun tekrar gorusecegiz Allah'in izniyle :D
Hoscakal canim, kendine iyi bak((:

NuRiYe
05-28-2008, 03:31 PM
beni uzen tek sey GuLeR'in actigi konuda Sago'nun ismi olmamasiydi :p
yaf Sagosuz anket olurmuymus hic(:
Uzulecegim tek sey o olsun demi ama :)

Aynen canim seni üzen tek sey bu olsun Hayatta daima gül insallah

isily
05-28-2008, 03:32 PM
ecmain :892804:

SerseriLerin_KraLi
05-28-2008, 08:48 PM
Hosmuss Gercektenn saollasinn Yagmurcukk ..:)

ReiS
05-30-2008, 12:50 AM
Çok güzel olmus valla...İcten gelerek yazmissin paylasimin icin teşekkürler Yağmur..Dilerim hayatta devamli yüzün gülsün.....

isily
05-30-2008, 12:51 AM
Eyw :892804:

....

isily
06-29-2008, 04:29 PM
Selam gunluk ben geldimm.. kotu ayrilmistik ama donusum muhtesem oldu :p
Gerci donus diyemeyiz birazdan Turkiyeye gidiyorum b1
Moral depolayip dondum :D
Ee senden naber? Gorusmeyeli nasilsin? Beni soracak olursan :p cok iyim Allah'a sukur(:
Neyse gunlukcum yazimi burada bitireyim, diger konularada bakip valizimi hazirlayayim birazdan gidecem daha biseyim hazir deil :D
Hade optum canim kendine iyi bak soyle 2 ay sonra gorusmek uzere :486483:

SerseriLerin_KraLi
06-29-2008, 04:53 PM
Kendinii ozletmisdin yagmurrr kardesimm Tekrardann Hos Geldinnn... Tatildeee sanaaa ii eylencelerrr..!! allaha emanet ol Kendinee ii Bakk..!!

isily
06-29-2008, 05:26 PM
Sagol hosbuldum.. cok tesekkur ederim sende kendine iyi bak, Allah'a emanetsin :892804:

isily
07-11-2008, 12:44 AM
Selam gunlukk nabersın?=)
Ben çok ıyım valla Allaha şükür
Şuan Izmırdeyım, bütün gün gezdım ama hala yorulmadım
evın yanında ınternet cafe vardı bende bı gelıp sana yazayım dedım, ıyı etmısmıyım :p
Neyse canım ben dışarı çıkacağım şımdı hade kendıne ıyı bak öptümm(:

yazar_027
07-11-2008, 12:06 PM
Selam gunlukk nabersın?=)
Ben çok ıyım valla Allaha şükür
Şuan Izmırdeyım, bütün gün gezdım ama hala yorulmadım
evın yanında ınternet cafe vardı bende bı gelıp sana yazayım dedım, ıyı etmısmıyım :p
Neyse canım ben dışarı çıkacağım şımdı hade kendıne ıyı bak öptümm(:

Aaaa Yağmur gelmiş ben görmemişim :)

Yağmur be İzmirdeyken Tayımlara, Dedemlere, Ablamlara
Teyzemlere, Teyzem çocuklarına, Dayım çocuklarına
bide izmirin güzel kızlarına selam sölee :D

Özlemişlerdir beni, yakında gelecek deee :D

MeLtem
07-11-2008, 05:29 PM
özLedik vaLLa geLdigi gibide kacmis :(((((((((

ahh ahh bende izmire geLebiLsem :D

yazar_027
07-11-2008, 09:34 PM
özLedik vaLLa geLdigi gibide kacmis :(((((((((

ahh ahh bende izmire geLebiLsem :D

Ben giderken senide alırım Meltem merak etme sen :)
Selam söleyeceğin kimse varsa İzmirde Yağmura söle o iletir.
Çekinme vallaaa bakkk yabancı değil bizden :)

MeLtem
07-12-2008, 11:26 AM
ahh ahh yazar oLmadi bavuLa koyarsin yeterki gotur :D

arlkadasim ora yagmur seLam soLersin he canim :((

yazar_027
07-12-2008, 01:21 PM
ahh ahh yazar oLmadi bavuLa koyarsin yeterki gotur :D

arlkadasim ora yagmur seLam soLersin he canim :((

Hııı şeyyy sen zayıftın dimii yoksa bavul taşınmazda :D

Tamam gitceezz 3-4 ay sabret yeter :)

MeLtem
07-12-2008, 01:27 PM
yok yaf ben sisko diLim tasir tasir sisko oLan GuLuZ du :D

oooooooooo bende hemen yarin sandim :))))

(bu arada ikimizde gunLukLeri doLasioz dayak yeces yazar dur bekLe :D)

yazar_027
07-12-2008, 01:32 PM
Biraz sabretmek lazım ancakk valla

Heee GuLuZ seni Yağmur beni boğcak :D

isily
09-03-2008, 02:50 AM
Yazdiklarinizi daha yeni okuyorum, ben aceleyle ciktigimdan gunlugumu kilitlemeyi unutmusum sizde firsattan istifade acip okudunuz demi :p
ama onemli degil zaten siz okuyun diye yaziyorum gunluge :D

yazar_027
09-03-2008, 03:04 AM
:)

Çoktandır boş kalmış sen yaz biz okumayız söz :343103:

İzmire selamlarımızı ilettinmi sen bakim :)

isily
09-03-2008, 03:21 AM

Çoktandır boş kalmış sen yaz biz okumayız söz :343103:

İzmire selamlarımızı ilettinmi sen bakim :)

Dogruyu soylemek gerekirse Izmirdeyken gormedim yazdiklarinizi, yani selaminizi iletemedim :(
Kusuruma bakmayin, bidahaki sefere gittigimde insAllah(:

yazar_027
09-03-2008, 03:33 AM
Sağlık olsun
Artık gider kendimiz söleriz selamımızı :)

isily
11-03-2008, 02:04 AM
Selam gunluk(can)im..
Nasilsin? Umarim iyisindir (: Ben iyim Allah'a cok sukur. Uykum var ama uyumak istemiyorum :S Neyse.... Bugun eve geldim sonra yine dayima gidip orda kalacagim. Ha bide yarin staj basliyor. Sana anlatmamistim demi? Staj yapacagim yer ozel bir ilkokul, psikolojik sorunu olan cocuklar var okulda. Ama okul issiz bir ormanlik alanda, yeri kotu ya. Telefon bile cekmiyor :S Umarim iyi/guzel gider. Seni gelismelerden haber etmeye calisacagim(: Simdilik bukadar. Sonra tekrar gorusmek dilegiyle, hoscakal! (:

isily
11-11-2008, 10:22 PM
Selam gunluk(can)im (:
Tam seni actim biseyler yazacaktim ki saate baktim birazdan Prison Break(im) baslayacak ben bir haftadir bu ani bekliyorum :D Seninle sonra gorusuruz, hoscakal! (:

isily
12-10-2008, 03:00 AM
Merhaba gunluk...my december esliginde yaziyorum sana, sirf bu sarkiyi duymak bile icimi acitiyor.. hic iyi degilim bugun, icimde firtinalar kopuyor.. oyle kelimelerle anlatilacak gibi degil... nasil tarif edecegimide bilmiyorum edememde zaten ''yeni sökülmüs bir tirnak acisi kadar sinsi bir acinin koynundayim'' sanirim hissetiklerime en yakin olan soz bu.... muzigim hala devam ediyor..gozlerim doluyor ve hickiriklara boguluyorum.. agliyorum, agliyorum.....ama aglamalarim bitecek gibi degil... bil[e]mezler/sin aglamalarimin gercek yuzunu.. anlatamamda.....dusunuyorum ve ozluyorum.. ozlemlerimi kelimelerle satirlarda ifade edemiyorum..etsemde birsey degismeyecek.. BILIYORUM.. sanki dipsiz bir kuyudayim, elim kolum bagli.. cirpiniyorum ama kurtulamiyorum..ne yapacagimi bilmiyorum aslinda..sanirim bu durumda yapabilecegim tek sey herseyden ve herkesten uzaklasmak.. en azindan bir sureligine....umudumu kaybetmemem lazim.. evet kaybetmemeliyim!..hoscakal....Sukutumu en guzel dua[m] eyle Rabbim.....

isily
01-11-2009, 02:28 AM
Selam Gunluk.. nasilsin canim gorusmeyeli? (malum bugun cumartesi) sabah kalktim ev temizledim.. zaten is bitene kadar aksam oldu(: aksam annem, ablam ve ben arkadasima (aslinda arkadas dememem lazim, arkadastan ote birisi kardesim gibi) gittik.. gecen gun annemin (arkadasimin annesi ama bende anne derim) dogum gunuydu ama gidememistim :( bugun gittik iste.. acayip eglendim/k ya! Teyzemde vardi (arkadasimin teyzesi ama bende teyze diyorum benimde teyzem sayilir.. hem oz teyzem Turkiyede iyi oldu boyle=) bize eski asklarini anlatti, gul gul olduk vallahi :p yakinda dugunleri var, teyzemin oglu, dayimin en yakin arkadasi benimde abim yani (: onlari konustuk birde baktik ki saat bayagi ilerlemis.. saat 00.00'de zar zor kalkabildik, eve yollamadilar gitti(: simdide evdeyim biraz bakinayim dedim bakarkende sana biseyler karalayayim dedim.. neyse, sonra gorusuruz.. opuldun =)

isily
02-23-2009, 03:47 AM
Çok bi ağlamıştım, evet çok
Yağmur yağdığında ağlamıştım
Güneş açtığında
Sel götürdüğünde bütün umutları
Çöle döndüğünde yüreğim..
Ağlamıştım...

Güzel ağlamıştım galiba
Yağmurları bile kıskandırmıştım bir keresinde
Uzun ve temiz vadilerden akmıştı gözyaşlarım
Düşmüştü küçücük bir kızın eteğine
Bir bebeğin nurlu yüzüne
Bir babanın nasırlı ellerine
Bir annenin sabırdan nakış nakış olmuş yanağına
Bir sevgilinin bembeyaz düşlerine....

Ö.Ü.

NiLeyn
02-23-2009, 03:21 PM
http://th06.deviantart.com/fs41/300W/i/2009/044/f/d/god_given_by_rebornspirit.jpg

melapa YaGMuR'un günlügü..
bi kac satirda ben yazsam saklarmisin ki icinde onlari da?
hüznümü cıtlatsam sana saklarmısın bunu sır tutabilirmi ki beyaz sayfaların?

Neyse günlük.. YaGMUR'a iyi davran.. üzme sakın acı sayfalarını sakla sahibinden.. ciz üstlerini kalın kalın..
mutluluklarında altını ciz belirginlestir mavi kalemle.. mavi gibi olsun mutlulukları .. mavi gibi ucsuz bucaksız, mavi gibi berrak ve derin.. mavi gibi sonsuz...

:486483:

isily
02-23-2009, 04:12 PM
Gunlukcan Nileyn ablana hosgeldin de bakayim(: saklarim de, yeter ki sen yaz de.. ayni zamanda teskkur et ve guzel dilekleri icin sagolmasini soyle.. ha unutmadan buraya herzaman bekledigini de soyle....

NiLeyn
02-23-2009, 09:01 PM
http://img148.imageshack.us/img148/9657/29kyon9.gif

Hissst gunluk , bu cicekleri sessizce suraya birakalim, sesini cikarma emi.. Bunlar sahibin icin surpriz olsun geldiginde. Kimseye elletme. Gül bahcesi gibi koksun günlügü.. Hadi sIvI$tIm ben :492950:

isily
02-24-2009, 02:28 AM
Bende bu guzel koku nereden geliyor diyordum =) Gul kokusu, O'nun, En Sevgili'nin kokusu.. tesekkurler Nileyn.. buarada selam gunlukcan(im) nasilsin?(: Nileyn ablanin foruma gelmesi ne iyi oldu degil mi? Seni ihmal ediyordum, farkindayim (tamam kizma=) ama Nileyn'in sayesinde sana daha fazla ugrar oldum su gunlerde.. bu en cok senin isine yaradi =) cok vefasizim degil mi be gunluk? sen yalniz olunca gelmiyorum ama baktim senlik var nasil kosa kosa geliyorum.. ve buna ragmen sen beni terketmiyorsun(: isin sakasi bir yana insani birakmayan tek sey, rahatlatan sey yazmakmis anladim.. simdi ''ama sen dogru duzgun yazamiyorsun ki'' dedigini duyar gibiyim(: ama yazmaya calismak bile yetiyor gunlukcan(im) cunku seni anlayan tek sey o, seni birakmayan, rahatlatan.. her neyse cok uzattim sanirim ve bu uzatmalarin sonu sacmalik biliyorum.. nekadar uzatirsam uzatayim sen beni dinlersin biliyorum ama seni kapatmanin zamani geldi artik.. soz veriyorum en kisa zamanda tekrar yazacagim sana.. gorusmek uzere loves

isily
02-24-2009, 10:13 PM
''Düşenin de dostu olmamış ki batanın olsun
Müttefik de belli değil ittifak da
Mutlak mücadele kazanmak, zafere koşmak
Yenilince ağlamak, yenmek için hile yapmak
Her sonuçta pay kapmak dünya kuralı olmuş
Taştan bozma kalplerse hep kanla dolmuş''

Ne aci degil mi?

isily
02-25-2009, 05:41 AM
Merhaba gunluk.. yine gececi/sabahciyim bugun :492148: berbat bir gun gecirdim.. sabahtan aksama kadar oturdum agladim, rahatlatti ama geriye kalan kan canagi gozlerim ve siddetli bir bas agrisi oldu.. keske gidebilme sansim olsa.. neyse yeter simdilik bukadar, aklima geldikce aglayasim geliyor ama degmiyor.. nekadar uzulsem, aglasam bos.. neyse.. zaten beni O'ndan baskasi ilgilendirmiyor. O, yuce Rabbim yeter bana.. baska kimsenin sahte sevgisine, ''merhametine'', ''yardimina'' ihtiyacim yok.. onlara kalsin....

isily
05-26-2009, 12:50 AM
Selam gunlukcan nasilsin? gelmisken sana biseyler yazayim dedim(: bugun okula gittim sonra eve geldim hazirlandim ve bizim akraba mi desem, aile mi desem, aile dostu aslinda ama bize cok yakin(: herneyse iste onlara gittik oturduk, mangal yaptik sonra aksam/gece kfc'ye gittik sonra eve donduk anlayacagin super gecti yani(: bugun bunlari yaptim iste gunluge baska ne yazilir ki =) yeter bukadar.. hadi kendine iyi bak, sonra gorusmek uzere.. hoscakal!!

isily
12-20-2009, 11:44 PM
Selam gunluk, uzun zaman olmus yazmayali.. gorunce farkettim. Farkedince de birseyler yazayim dedim okadar. Hadi gorusmek uzere..

isily
02-22-2010, 08:08 PM
Selam gunluk, nasilsin? Uzun zaman olmus yine, halini hatirini sorayim dedim :p beni soracak olursan iyim ama yorgunum. Cocuklar yordu beni butun gun ustune birde toplanti gelince (: uyuyacaktim nerdeyse :p neyse gunluk, gorusmek uzere.. hoscakal!

isily
05-11-2010, 05:05 PM
Selam gunluk, nasilsin? Umarim iyisindir.. ben iyim cok sukur ^^ bu tatil olali 2. hafta.. bi yandan rahatim ama cocuklarida coook ozledim :417260:alismisim hergun gormeye, sekerlerim benim (: neyse 6 gun kaldi zaten ^^ birsuru dersim var ya, nereden baslayacagimi sasirdim ^^ bi ucundan tutmanin zamani geldi geciyor (: hadi kendine dikkat et, tekrar gorusmek dilegiyle.. hoscakal!!

{{DELIKANLIM}}
05-11-2010, 06:01 PM
iyiki gunluk var :) bide tatil yoksa ugrayan yok

isily
05-13-2010, 06:46 PM
iyiki gunluk var :) bide tatil yoksa ugrayan yok

Su siralar biraz yogunum anca firsat buluyorum ^^ Bide havalar duzeldi kimse evde durmuyor (: gerci Hollanda'nin havasini bende anlamadim gitti bi sicak bi soguk, guya bahar geldi ^^ bi yaniyoruz bi donuyoruz, sonumuz hayir olsun (:

{{DELIKANLIM}}
05-13-2010, 11:34 PM
hahahaha dogru söyluyorsun almanyanin havasida öyle ama millet foruma az ugruyor herkes ya chate yada facebookda :) sanada kolay gelsin vakit buldukca gel

isily
05-16-2010, 12:35 AM
hahahaha dogru söyluyorsun almanyanin havasida öyle ama millet foruma az ugruyor herkes ya chate yada facebookda :) sanada kolay gelsin vakit buldukca gel

sagolasin, buldukca geliyorum (: